Inwestor

Kreowanie przestrzeni wymaga wiedzy, doświadczenia, umiejętności współpracy, czasu i odwagi oraz odpowiedzialności. Rezultat na stałe wpisuje się w strukturę miasta, tworząc jego nową jakość i wpływając na jakość życia mieszkańców.

Probuild działa na rynku nieruchomości od 1993 roku, stale rozwijając zakres świadczonych usług. Przez dwadzieścia trzy lata działalności firma uczestniczyła w wielu projektach, często o pionierskim charakterze, spełniając się w roli zarówno project managera, inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu, doradcy inwestycyjnego aż do samodzielnego inwestora. Nasze dokonania są widoczne w wielu Polskich miastach. Jednym z nich jest – wykreowany wspólnie z międzynarodowym deweloperem Von der Heyden Group – projekt zabudowy placu Andersa w ścisłym centrum Poznania, który na 58 000 m² powierzchni wynajmowalnej oferuje blisko 7 000 miejsc pracy. Do najważniejszych osiągnięć Probuildu zaliczamy także udział w budowie biurowca Liberty Corner w centrum Warszawy, czy wreszcie nasz autorski projekt mieszkaniowy Osiedle Odkrywców we Wrocławiu.

Powstający również we Wrocławiu Pin Park, z budynkami PIN 1, PIN 2, PIN 3, to samodzielna inwestycja Probuildu. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu złożonego z najwyższej klasy specjalistów, jesteśmy w stanie zapewnić przyszłym najemcom zaaranżowaną powierzchnię biurową na najwyższym poziomie. Wszystko z wizją i pasją!

Zapraszamy!

11_inwestor_03